اجرای نمایش «محله آب پریا»

photo_2017-11-25_13-00-19

نمایش شاد و موزیکال «محله آب پریا» به سرپرستی استاد فرهاد رحمتی و نویسندگی و کارگردانی بهروز لطفی در روزهای ۹ لغایت ۱۸ آذرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ در سالن استاد محمدمهدی هدایتی فرهنگسرای آیینه به روی صحنه خواهد رفت.

در این نمایش هنرمندان: بهروز لطفی، محسن داود آبادی، میثم صالحی، مهدی خیری، مریم امینی، بهار عسگری و مهدیه افشار هنرنمایی می کنند.

آبان و آبنوش که خواهر و برادر هستند به همراه خانم میوه فروش و آقای گل فروش و قطره آب در یک محله زندگی می کنند. یک روز اهالی محله متوجه می شوند که آب قطع شده و اثری از قطره آب نیست آنها تقصیر را گردن شلخته پلخته که یکی از اهالی محل است و چندان رابطه خوشی با اهالی ندارد می‌اندازند و تصمیم می گیرند که او را از محل بیرون کنند که ناگهان فرشته نگهبان آب، آب پریا وارد محله می شود…

همچنین غلامعباس نوروزی با سرودن اشعار نمایش، حسین اسکندری با آهنگسازی و زهرا سروش با طراحی دکور، در اجرای این نمایش نقش دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کليه حقوق متعلق به فرهنگسراي آيينه اراک ميباشد 1392-1393