سیزدهمین جشنواره سراسری مد و لباس اسلامی ایرانی

Graphic90.cdrدومین جشنواره استانی و سیزدهمین جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی، روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه در نگارخانه استاد اسماعیل آشتیانی گشایش خواهد یافت و تا تاریخ ۲۵ دی ماه دایر می باشد.

با اعلام فراخوان ارسال آثار به جشنواره کشوری مد و لباس، ۲۴۸ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد ۹۸ اثر انتخاب و به مرحله بعدی راه یافتند. از ۹۸ اثر راه یافته به مرحله نهایی داوری، ۱۲ اثر انتخاب و در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی می شوند.

در جشنواره مد و لباس اسلامی- ایرانی بخش‌های مسابقه، نمایشگاه، طراحی لباس روی کاغذ، برند و فروش، علمی دانشگاهی، کارگاه‌های آموزشی، اصناف، موسسات و آموزشگاه‌ها تدارک دیده شده است.

برگزاری  ۱۰ کارگاه آموزشی ویژه مد لباس با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به صورت رایگان، برگزاری نشست تخصصی با حضور کارشناسان بنیاد ملی مد لباس با محوریت نحوه دریافت شناسه شیما و حق مالکیت معنوی، معرفی پایان‌نامه و کتب تالیف شده در حوزه حجاب و عفاف، برپایی نمایشگاه آثار برگزیده، برگزاری کارگاه چاپ باتیک توسط هنرمندان طراح استان و…  از بخش‌های جنبی این نمایشگاه است.

بخش فروش جشنواره نیز شامل غرفه فروش پوشاک با الیاف طبیعی، غرفه فروش کت و شلوار مردانه، پیراهن مردانه، تریکو، لوازم و تجهیزات خیاطی، غرفه فعالان عفاف و حجاب، غرفه فروش کیف‌های دست‌دوز و سایر تولیدی‌های فعال است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کليه حقوق متعلق به فرهنگسراي آيينه اراک ميباشد 1392-1393