فراخوان اولین دوسالانه پوستر

IMG_20151006_130448asasبه همت حوزه هنری استان مرکزی نخستین دوسالانه پوستر به منظور ایجاد بستر مناسب برای ترویج و ارتقاء کیفی فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی، الگوسازی و توجه به نسل جوان و شناسایی هرچه بیشتر هنرمندان مستعد و متعهد استان، استفاده از توان هنری استان به منظور تولید و نشر آثار فاخر هنری و تقدیر از پدیدآورندگان آثار برتر هنر دینی و اخلاقی در آذر ماه سال جاری در اراک برگزار خواهد شد.

هنرمندان جهت شرکت در این جشنواره تا ۲۵ آبانماه فرصت دارند آثار خود را با موضوعات؛ ایران آینده (چشم انداز ایران در سال ۱۴۰۴)، این خاک که بوی استقامت دارد و خانواده و اخلاق (سبک زندگی ایرانی اسلامی) به دبیرخانه دوسالانه،  واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان مرکزی  ارسال نمایند.

گفتنی است استاد مسعـود نجابتی، استاد سیّدحسن موسی زاده و استاد سیّدمهدی حسینی هیئت داوران این دوسالانه را تشکیل میدهند و مراسم اختتامیه اولین دوسالانه پوستر در تاریخ ۵ آذرماه در سالن استاد هدایتی فرهنگسرای آیینه برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کليه حقوق متعلق به فرهنگسراي آيينه اراک ميباشد 1392-1393