نمایش «این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می‌باشد»

photo_2017-08-03_12-13-11

نمایش «این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می‌باشد» به نویسندگی و کارگردانی شهرام سلطانی، در روزهای ۱۲ تا ۲۱ مردادماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰ در سالن پروفسور حسابی فرهنگسرای آیینه اراک به روی صحنه می‌رود.

این نمایش با درون مایه اجتماعی و رگه‌هایی از طنز به بحث فقر که پدیدآورنده بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور است می‌پردازد و در آن افق ایرجی، پوریا رضایی، حمیده متولی و نفیسه مهری به ایفای نقش می‌پردازند.

نویسنده و کارگردان «این مکان مجهز به دوربین مدار بسته ‌می‌باشد» گفت: این نمایش به همت گروه نمایشی طالب و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، انجمن هنرهای نمایشی استان مرکزی و فرهنگسرای آیینه اراک برگزار می‌شود.

 

سطانی در پایان بیان کرد: پرداختن به آسیب‌های اجتماعی در قالب هنر بویژه نمایش، نقش مؤثری در تغییر نگرش و افزایش سرمایه‌های اجتماعی دارد که برای تحقق این امر همه عوامل نمایش باید از ساختار کلیشه‌ای خارج و در قالب‌های نو به بیان آن بپردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کليه حقوق متعلق به فرهنگسراي آيينه اراک ميباشد 1392-1393